10018783-10200TLF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-1977-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 10018783-10200TLF |
Beskrivning | CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039 |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 36 positioner Hona Kontakt PCI Express™ Guld 0,039" (1,00mm) Svart |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 10018783-10200TLF Modeller |
Kategori | Egenskaper Kortguide, låsramp |
Kön Hona | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Antal positioner 36 | Kontakttyp Cantilever |
Korttjocklek 0,062" (1,57mm) | Färg Svart |
Antal rader 2 | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Stigning 0,039" (1,00mm) | Material - isolering Polyamid (PA), nylon (glasfylld) |