L77TSCH37SOL2RM8C309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 956
Datablad
NorComp Inc.
I lager: 473
I lager: 240
I lager: 0
I lager: 407
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
I lager: 944
Amphenol CS (FCI)
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77TSCH37SOL2RM8C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSCH37SOL2RM8C309
DigiKeys produktnummer
L77TSCH37SOL2RM8C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77TSCH37SOL2RM8C309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77TSCH37SOL2RM8C309 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A
Spänningsvärde
600V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C