L77TSBH25SOL2C309 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 66
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 362
Datablad
NorComp Inc.
I lager: 488
I lager: 192
I lager: 732
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 428
I lager: 832
Amphenol CS (FCI)
I lager: 1 357
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77TSBH25SOL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77TSBH25SOL2C309
DigiKeys produktnummer
L77TSBH25SOL2C309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77TSBH25SOL2C309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L77TSBH25SOL2C309 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A
Spänningsvärde
600V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C