L77SDB25SA4CH4FC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 498
Datablad
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
I lager: 434
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L77SDB25SA4CH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SA4CH4FC309
DigiKeys produktnummer
L77SDB25SA4CH4FC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77SDB25SA4CH4FC309
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
L77SDB25SA4CH4FC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C