L77DFA15SAJ4RM6VF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 139
Bilden för L77DFA15SAJ4RM6VF är inte tillgänglig
L77DFA15SAJ4RM6VF
DigiKeys produktnummer
L77DFA15SAJ4RM6VF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L77DFA15SAJ4RM6VF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C