L777TSCH37POL2RM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
I lager: 38
NorComp Inc.
I lager: 26
I lager: 256
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 849
Assmann WSW Components
I lager: 951
Amphenol CS (FCI)
I lager: 186
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777TSCH37POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777TSCH37POL2RM8
DigiKeys produktnummer
L777TSCH37POL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777TSCH37POL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L777TSCH37POL2RM8 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
600V
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C