L777HDA26PVF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 543
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 85
Datablad
I lager: 0
I lager: 70
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777HDA26PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777HDA26PVF
DigiKeys produktnummer
L777HDA26PVF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777HDA26PVF
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
EDA-/CAD-modeller
L777HDA26PVF Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-155°C