L777DFA15P är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 148
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L777DFA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DFA15P
DigiKeys produktnummer
L777DFA15P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L777DFA15P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L777DFA15P Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Påse
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C