L717TWB17W2PESV3R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Bilden för L717TWB17W2PESV3R är inte tillgänglig
L717TWB17W2PESV3R
DigiKeys produktnummer
L717TWB17W2PESV3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717TWB17W2PESV3R
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
17 (15 + 2 koax eller ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
16,0µtum (0,41µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Artikelstatus
Aktiv
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal och koax eller ström (inkluderas inte)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C