L717TWB17W2PEP3SV är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
Bilden för L717TWB17W2PEP3SV är inte tillgänglig
L717TWB17W2PEP3SV
DigiKeys produktnummer
L717TWB17W2PEP3SV-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717TWB17W2PEP3SV
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17 (15 + 2 ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
16,0µtum (0,41µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Artikelstatus
Aktiv
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Antal rader
2
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 17W2
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal och ström
Arbetstemperatur
-55°C-155°C