L717TWB13W3P
L717TWB13W3P
L717TWB13W3P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717TWB13W3P
DigiKeys produktnummer
L717TWB13W3P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717TWB13W3P
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 13POS PNL MNT
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 koax eller ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717TWB13W3P Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Förpackning
Bulk
Kontaktyta, tjocklek
16,0µtum (0,41µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Svart
Kontaktform
Maskinbearbetad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal och koax eller ström (inkluderas inte)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C