L717HDE15PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15PC309
DigiKeys produktnummer
L717HDE15PC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDE15PC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717HDE15PC309 Modeller
Kategori
Terminering
Lödkopp
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
1 (DE, E) hög densitet
Arbetstemperatur
-55°C-155°C