L717HDDH78P | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | L717HDDH78P-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | L717HDDH78P |
Beskrivning | CONN D-SUB HD PLG 78POS SLDR CUP |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 78 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | L717HDDH78P Modeller |
Kategori | Terminering Lödkopp |
Tillv. | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Serie | Kontaktytbehandling Guld |
Förpackning Tråg | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 3A |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Egenskaper Jordningsindenteringar |
Antal positioner | Spänningsvärde 250V |
Antal rader 4 | Kontaktform Stämplad |
Monteringstyp | Dielektriskt material Termoplast (glasfylld) |
Skalstorlek, kontaktlayout 5 (DD, D) hög densitet | Kontaktmaterial Mässing |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-155°C |