L717HDC62PD1CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDC62PD1CH4R
DigiKeys produktnummer
L717HDC62PD1CH4R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDC62PD1CH4R
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Detaljerad beskrivning
62 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L717HDC62PD1CH4R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Färg
Svart
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C) hög densitet
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C