L717HDB44PD1CH4FC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 755
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
EDAC Inc.
I lager: 0
44 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717HDB44PD1CH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDB44PD1CH4FC309
DigiKeys produktnummer
L717HDB44PD1CH4FC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDB44PD1CH4FC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717HDB44PD1CH4FC309 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Färg
Svart
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) hög densitet
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C