L717HDA26PD1CH3R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
L717HDA26PD1CH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PD1CH3R
DigiKeys produktnummer
L717HDA26PD1CH3R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDA26PD1CH3R
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
EDA-/CAD-modeller
L717HDA26PD1CH3R Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Färg
Svart
Mässing
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C