L717HDA26PD1CH3FC309 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
26 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717HDA26PD1CH3FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26PD1CH3FC309
DigiKeys produktnummer
L717HDA26PD1CH3FC309-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717HDA26PD1CH3FC309
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717HDA26PD1CH3FC309 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,350" (8,89mm)
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Kortlås, jordningsskåror, jordningstungor
Antal positioner
Spänningsvärde
250V
Antal rader
3
Färg
Svart
Monteringstyp
Kontaktform
Stämplad
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) hög densitet
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Kontakttyp
Signal
Kontaktmaterial
Mässing
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-105°C