L717DFA15PT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
I lager: 35
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 122
TE Connectivity AMP Connectors
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DFA15PT
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFA15PT
DigiKeys produktnummer
L717DFA15PT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFA15PT
Beskrivning
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717DFA15PT Modeller
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C