L717DFA15P1AON är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 571
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 8 046
Datablad
Amphenol CS (FCI)
I lager: 5 312
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
L717DFA15P1AON
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFA15P1AON
DigiKeys produktnummer
L717DFA15P1AON-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DFA15P1AON
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L717DFA15P1AON Modeller
Kontaktyta, tjocklek
20,0µin (0,51µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C