L717DDH50PTRM8 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
Similar
NorComp Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för L717DDH50PTRM8 är inte tillgänglig
L717DDH50PTRM8
DigiKeys produktnummer
L717DDH50PTRM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DDH50PTRM8
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Spänningsvärde
300V
Antal rader
3
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C