L717DB25PU
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DB25PU
DigiKeys produktnummer
L717DB25PU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DB25PU
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
L717DB25PU Modeller
Förpackning
Bulk
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C