Bilden för L717DB25P1AMNRM6 är inte tillgänglig
L717DB25P1AMNRM6
DigiKeys produktnummer
L717DB25P1AMNRM6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L717DB25P1AMNRM6
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Mässing
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C