L177TSCH37SOL2RM5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
HARTING
I lager: 3
Datablad
Similar
NorComp Inc.
I lager: 956
Datablad
NorComp Inc.
I lager: 473
I lager: 240
I lager: 0
I lager: 407
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 0
TE Connectivity AMP Connectors
EDAC Inc.
Assmann WSW Components
I lager: 944
Amphenol CS (FCI)
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177TSCH37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSCH37SOL2RM5
DigiKeys produktnummer
L177TSCH37SOL2RM5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177TSCH37SOL2RM5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
L177TSCH37SOL2RM5 Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
600V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C