L177TSAH15SOL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 93
Datablad
I lager: 0
I lager: 228
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 485
I lager: 202
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177TSAH15SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSAH15SOL2
DigiKeys produktnummer
L177TSAH15SOL2-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177TSAH15SOL2
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
L177TSAH15SOL2 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
600V
Antal positioner
Kontaktform
Stämplad
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C