L177TSAG15SOL2RM8 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 968
NorComp Inc.
I lager: 485
NorComp Inc.
I lager: 202
I lager: 68
I lager: 70
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 633
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 167
I lager: 720
Assmann WSW Components
I lager: 615
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177TSAG15SOL2RM8
DigiKeys produktnummer
L177TSAG15SOL2RM8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177TSAG15SOL2RM8
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
600V
Antal rader
2
Kontaktform
Stämplad
Monteringstyp
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C