L177SDB25SVFM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (FCI)
I lager: 0
Datablad
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
L177SDB25SVFM
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25SVFM
DigiKeys produktnummer
L177SDB25SVFM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDB25SVFM
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
L177SDB25SVFM Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Spänningsvärde
250V
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Färg
Svart
Antal positioner
Kontaktform
Stämplad
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast (glasfylld)
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Mässing
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C