L177SDB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25S
DigiKeys produktnummer
L177SDB25S-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177SDB25S
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177SDB25S Modeller
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonsutförande
Spänningsvärde
250V
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-105°C