L177DFAG15S1APN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 139
Bilden för L177DFAG15S1APN är inte tillgänglig
L177DFAG15S1APN
DigiKeys produktnummer
L177DFAG15S1APN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFAG15S1APN
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
L177DFAG15S1APN Modeller
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Flänsfunktion
Kortets sida (M3)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C