L177DFA15SAJ4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
NorComp Inc.
NorComp Inc.
I lager: 139
Bilden för L177DFA15SAJ4 är inte tillgänglig
L177DFA15SAJ4
DigiKeys produktnummer
L177DFA15SAJ4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
L177DFA15SAJ4
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,319" (8,10mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C