FCE17B25SC49B
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17B25SC49B
DigiKeys produktnummer
FCE17B25SC49B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FCE17B25SC49B
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
FCE17B25SC49B Modeller
Förpackning
Box
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,590" (14,99mm)
Antal positioner
Egenskaper
Filter, monteringsstöd
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C