FCE17B25SA450 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
NorComp Inc.
I lager: 21
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 7
Assmann WSW Components
Assmann WSW Components
Amphenol CS (FCI)
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
FCE17-B25SA-450
FCE17-B25SA-450
FCE17B25SA450
DigiKeys produktnummer
664-FCE17B25SA450-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FCE17B25SA450
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
FCE17B25SA450 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Antal positioner
Egenskaper
Kortlås, filter
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C