FCE17B25PC2EB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
EDAC Inc.
I lager: 0
Datablad
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
FCE17B25PC2EB
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17B25PC2EB
DigiKeys produktnummer
FCE17B25PC2EB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FCE17B25PC2EB
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
FCE17B25PC2EB Modeller
Förpackning
Box
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Dornavstånd
0,590" (14,99mm)
Antal positioner
Egenskaper
Filter, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C