FCE17-A15SA-450
FCE17-A15SA-450
FCE17A15SA450
DigiKeys produktnummer
664-FCE17A15SA450-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FCE17A15SA450
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
FCE17A15SA450 Modeller
Förpackning
Tråg
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Antal positioner
Egenskaper
Kortlås, filter
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C