Bilden för 6E17D025SAJ120 är inte tillgänglig
6E17D025SAJ120
DigiKeys produktnummer
6E17D025SAJ120-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
6E17D025SAJ120
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Box
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Antal positioner
Egenskaper
Avskärmad
Antal rader
2
Färg
Svart
Monteringstyp
Dielektriskt material
Polyamid (PA), nylon (glasfylld)
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-105°C