CN-DSUBHD15PN-000
DigiKeys produktnummer
3272-CN-DSUBHD15PN-000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CN-DSUBHD15PN-000
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal positioner
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal rader
3
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
1 (DE, E) hög densitet
Ledningsdimension
22-30AWG
Kopparlegering
Terminering
Lödkopp
Arbetstemperatur
-55°C-85°C