VJ0801500000G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Anytek
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Assmann WSW Components
I lager: 0
Datablad
On Shore Technology Inc.
Bilden för VJ0801500000G är inte tillgänglig
VJ0801500000G
DigiKeys produktnummer
VJ0801500000G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0801500000G
Beskrivning
TERM BLK 8POS TOP ENTRY 5MM PCB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8 Kopplingsplintar - ledning till kort Lodrätt till kortet 0,197" (5,00mm) Genomgående hål
Kategori
Monteringstyp
Genomgående hål
Tillverkare
Amphenol Anytek
Ledningsterminering
Skruv - ökande burklämma
Serie
Egenskaper
Blockering (sida)
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-115°C
Antal nivåer
1
Höljesmaterial
Termoplast
Positioner per nivå
8
Klämmaterial - plätering
Mässing - nickelpläterad
Stigning
0,197" (5,00mm)
Skruvmaterial - plätering
Stål - förzinkad
Hopkopplingsriktning
Lodrätt till kortet
Moment - skruv
0,4Nm (3,5 lb-in)
Ström
20 A
Skruvgänga
M3
Spänning
300 V
Basproduktens nummer
Ledningsdimension
12-30 AWG
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (3)
VJ0801530000GAmphenol Anytek0VJ0801530000G-NDkr 11,11409Parametrisk ekvivalent
A-TB500-VJ08VAssmann WSW Components0A-TB500-VJ08V-NDkr 18,30044Parametrisk ekvivalent