TJ0231530000G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
On Shore Technology Inc.
I lager: 3 119
Datablad
Similar
On Shore Technology Inc.
I lager: 0
Datablad
2 Position plintblock Stickdon (honuttag) 0,150" (3,81mm) 180° Frihängande (i serie)
TJ0231530000G
TJ0231530000G
TJ0231530000G
DigiKeys produktnummer
609-3797-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TJ0231530000G
Beskrivning
TERM BLOCK PLUG 2POS 3.81MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - UL
300 V
Ledningsdimension eller -intervall - AWG
16-26 AWG
Serie
Ledningsdimension eller omfång - mm²
0,5-1,5mm²
Färg
Grön
Arbetstemperatur
-40°C-115°C
Antal positioner
2
Positioner per nivå
2
Skruvstorlek
M2
Antal nivåer
1
Moment - skruv
0,23Nm (2,0 lb-in)
Stigning
0,150" (3,81mm)
Skalad ledningslängd
6-7mm
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Termineringstyp
Skruv - ökande burklämma
Höljesmaterial
Termoplastharts
Isoleringshöjd
0,437" (11,10mm)
Ström - UL
10 A