NX1500000000G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Anytek
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Anytek
I lager: 0
Datablad
Bilden för NX1500000000G är inte tillgänglig
NX1500000000G
DigiKeys produktnummer
1818-NX1500000000G-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NX1500000000G
Beskrivning
NX- 5.0 -15P BLACK ; TIN-PLATED
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 Kopplingsplintar - ledning till kort 45° (135°) vinkel till kortet 0,197" (5,00mm) Genomgående hål
Kategori
Spänning
300 V
Tillverkare
Ledningsdimension
16-24AWG
Serie
Monteringstyp
Genomgående hål
Förpackning
Bulk
Ledningsterminering
Skruvlös - fjäderbur, spänningsklämma
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Tryckknapp aktiverad
Antal nivåer
1
Färg
Svart
Positioner per nivå
15
Arbetstemperatur
-40°C-115°C
Stigning
0,197" (5,00mm)
Höljesmaterial
Termoplast
Hopkopplingsriktning
45° (135°) vinkel till kortet
Kontaktmaterial - plätering
Mässing - förtennad
Ström
7 A