2M801-036-16M9-19PA
DigiKeys produktnummer
1178-2M801-036-16M9-19PA-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
2M801-036-16M9-19PA
Beskrivning
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19 Positioner rund kontakt Stickdon (hanstift) Crimp
Kategori
Skalmaterial
Aluminium
Tillv.
Skalytbehandling
Kemiskt pläterat nickel
Förpackning
Påse
Färg
Silver
Antal positioner
19
Strömklassning (Ampere)
5A
Skalstorlek - insats
9-19
Kabelöppning
0,500" (12,70mm)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C