SH150C-2.22-114
DigiKeys produktnummer
TE2221-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SH150C-2.22-114
Beskrivning
FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
114 µH Oskärmad Toroidal Induktor 2.22 A 100mOhm Radial, vertikal (öppen)
Kategori
Strömklassning (Ampere)
Tillv.
Skärmning
Oskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
100mOhm
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
10 kHz
Typ
Toroidal
Monteringstyp
Genomgående hål
Material - kärna
Inkapsling/låda
Radial, vertikal (öppen)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,827" x B 0,449" (21,00 x 11,40mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,937" (23,80mm)