A1100.25.205
DigiKeys produktnummer
288-A1100.25.205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A1100.25.205
Beskrivning
CABLE GLAND 16-20.5MM M25 BRASS
Detaljerad beskrivning
Kabelförskruvning Mässing, nickelpläterad M25x1,5 Silver
Kategori
Trådlängd
0,433" (11,00mm)
Panelhålstorlek
0,984" (25,0mm)
Inkluderar
O-ring, tätning, dragavlastning
Kabeldiameter utsida (min)
0,630" (16,00mm)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Kabeldiameter utsida (max)
0,807" (20,50mm)