A1100.25.125
DigiKeys produktnummer
288-A1100.25.125-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A1100.25.125
Beskrivning
CABLE GLAND 9.5-12.5MM M25 BRASS
Detaljerad beskrivning
Kabelförskruvning Mässing, nickelpläterad M25x1,5 Silver
Kategori
Trådlängd
0,433" (11,00mm)
Panelhålstorlek
0,984" (25,0mm)
Inkluderar
O-ring, tätning, dragavlastning
Kabeldiameter utsida (min)
0,374" (9,50mm)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Kabeldiameter utsida (max)
0,492" (12,50mm)