AB-FO024AM-02012-XA1
DigiKeys produktnummer
2007-AB-FO024AM-02012-XA1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AB-FO024AM-02012-XA1
Beskrivning
LED COB AB-FO AMBER LNR STRIP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LED-belysning – COB:ar motorer moduler Chip ombord (COB) AB-FO Amber Linjär ljusslinga, böjlig
Kategori
Ström - test
250mA
Tillverkare
American Bright Optoelectronics Corporation
Spänning - fram (Vf) (Typ)
24V
Serie
Lumen/Watt @ ström - test
100 lm/W
Förpackning
Påse
Ström - max
250mA
Artikelstatus
Aktiv
Visningsvinkel
150°
Typ
Chip ombord (COB)
Egenskaper
IP65
Färg
Amber
Höjd
2,20mm