AMI-M32A-10A-42-E-2
DigiKeys produktnummer
2040-1119-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AMI-M32A-10A-42-E-2
Beskrivning
LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (Y) EMC/EMI Linjefilter 42 A AC 50/60Hz Enkelsteg Gängad polskruv (8-32)
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
440 V
Ström
42 A
Serie
Frekvens - drift
50/60Hz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Filtertyp
Trefas (Y)
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Gängad polskruv (8-32)
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
250 V