AMI-M12A-6-30-C
DigiKeys produktnummer
4148-AMI-M12A-6-30-C-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AMI-M12A-6-30-C
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 30 A 250VAC 50/60Hz Två steg Gängad polskruv (10-32)
Kategori
Ström
30 A
Frekvens - drift
50/60Hz
Arbetstemperatur
-10°C-40°C
Artikelstatus
Aktiv
Filtertyp
Enfas
Termineringstyp
Gängad polskruv (10-32)
Konfiguration
Två steg
Induktans
880µH
Spänning - märkspänning AC
250V