AMI-21-12-1
DigiKeys produktnummer
4148-AMI-21-12-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AMI-21-12-1
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 12 A 250VAC DC-400 Hz Enkelsteg Snabbkoppling
Kategori
Frekvens - drift
DC-400 Hz
Tillverkare
Altran Magnetics, LLC
Tillämpningar
General Purpose
Serie
Godkännande myndighet
CE, cURus
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Chassimontering
Filtertyp
Enfas
Termineringstyp
Snabbkoppling
Konfiguration
Enkelsteg
Induktans
700µH
Spänning - märkspänning AC
250V
Basproduktens nummer
Ström
12 A