AS4C512M16D4B-62BCN
DigiKeys produktnummer
1450-AS4C512M16D4B-62BCN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS4C512M16D4B-62BCN
Beskrivning
DDR4, 8GB, 512M X 16, 1.2V, 96-B
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
SDRAM - DDR4 Minne IC 8Gbit Parallell 1.6 GHz 19 ns 96-FBGA (7,5x13)
Kategori
Minnesgränssnitt
Parallell
Tillv.
Klockfrekvens
1.6 GHz
Skrivcykeltid - ord, sida
15ns
Åtkomsttid
19 ns
Spänning - källa
1,14V-1,26V
Minnesformat
Arbetstemperatur
0°C-95°C (TC)