AS4C128M16MD4V-062BAN är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Alliance Memory, Inc.
I lager: 66
Datablad
SDRAM - mobil LPDDR4X Minne IC 2 Gbit LVSTL 1.6 GHz 3.5 ns 200-FBGA (10x14,5)
AS4C128M16MD4V-062BAN
DigiKeys produktnummer
1450-AS4C128M16MD4V-062BAN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AS4C128M16MD4V-062BAN
Beskrivning
IC DRAM 2GBIT LVSTL 200FBGA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Skrivcykeltid - ord, sida
18ns
Tillv.
Åtkomsttid
3.5 ns
Förpackning
Tråg
Spänning - källa
1,06V-1,17V, 1,7V-1,95V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TC)
Minnestyp
Flyktigt
Grad
Automotive
Minnesformat
Godkännande
AEC-Q100
Teknologi
SDRAM - mobil LPDDR4X
Monteringstyp
Ytmontering
Minnesstorlek
Inkapsling/låda
Minnesorganisation
128M x 16
Leverantörens enhetsförpackning
200-FBGA (10x14,5)
Minnesgränssnitt
LVSTL
Basproduktens nummer
Klockfrekvens
1.6 GHz