S73305T-32.000-R
DigiKeys produktnummer
3997-S73305T-32.000-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S73305T-32.000-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S73305T-32.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S73305T-32.000-R
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S73305T-32.000-R Modeller
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
12mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)