S73305T-25.000-R
DigiKeys produktnummer
3997-S73305T-25.000-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-S73305T-25.000-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-S73305T-25.000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S73305T-25.000-R
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S73305T-25.000-R Modeller
Kategori
Utgång
HCMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
12mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)